LAUREACI KONKURSÓW ARTYSTYCZNYCH

20.01.2009, 18:01, redakcja

Dzięki swoim zdolnościom, zainteresowaniom i systematycznej pracy odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach sztuki. Każdego roku zdobywają laury w konkursach muzycznych, plastycznych i literackich. 


Laureaci konkursów artystycznych:

____________________________________________

2016/2017

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt. „Pejzaże" - Kamil Dymidziuk - wyróżnienie 

III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI - Kamil Dymidziuk - wyróżnienie

WOJEWÓDZKI FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW - duet ZUMA - Zuzanna Wielgus, Maciej Pędzich - II miejsce

REGIONALNY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ Śpiewający Kormoran - zespół "Jedyneczki" - III miejsce; soliści: Zuzanna Wielgus - wyróżnienie, Nikola Rogińska - Kormoran Uśmiechu 

WOJEWÓDZKI KONKURS GAZETEK SZKOLNYCH dla szkół podstawowych - I MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt. „Zapobiegajmy pożarom” - Kamil Dymidziuk - III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt. „Zapobiegajmy pożarom” - eliminacje wojewódzkie - Kamil Dymidziuk - wyróżnienie

STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla klas 2-3 - konkurs plastyczny - tytuł „LAUREATA” - III miejsce: Lena Turczyńska, Patrycja Kozak, WYRÓŻNIENIA: Lilianna Lech, Magdalena Borak, Wiktoria Chruścińska, Mikołaj Bartkowski, Matylda Wądołowska, Aleksandra Trypucka, Weronika Kurowska

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY Nad Światem Cicha Noc - zespół Jedyneczki w składzie: Izabela Ławrywianiec, Sandra Powaga, Nikola Rogińska, Zuzanna Wielgus, Joachim Iwanowski, Lidia Korzeniewska, Maja Karanowska, Maciej Pędzich, Jakub Sieńko - II miejsce 

VI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK i PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - Zuzanna Wielgus - II miejsce 

XIII PRZEGLĄD UKRAIŃSKIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ I WSPÓŁCZESNEJ PIOSENKI UKRAIŃSKIEJ - Lena Kłek - wyróżnienie

XLI WOJEWÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ im. Marii Zientary-Malewskiej - Wiktor Smosarski - II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĄTYNIE, KAPLICZKI WARMII I MAZUR" -  Arkadiusz Pyrzak - II miejsce

 

2015/2016

IV REGIONALNY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ Śpiewający Kormoran - zespół "Jedyneczki" w składzie: Zuzanna Wielgus, Maciej Pędzich, Sandra Powaga, Izabela Ławrywianiec, Nikola Rogińska, Paulina Prokop, Karolina Żyźniewska, Karolina Zagroba, Maria Lender - I miejsce; soliści: Zuzanna Wielgus - II miejsce, Nikola Rogińska - III miejsce, Paulina Prokop - wyróżnienie

II MIĘDZYNARODOWY RELIGIJNY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI o bł. s. Bolesławie Lament - II miejsce - Kamil Dymidziuk

XIII WOJEWÓDZKI KONKURS GAZETEK SZKOLNYCH dla szkół podstawowych - III MIEJSCE

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY Nad Światem Cicha Noc - zespół Jedyneczki w składzie: Paulina Prokop, Oliwia Korzeniewska, Sandra Pałasz - III miejsce; zespół Mini Jedyneczki w składzie: Izabela Ławrywianiec, Sandra Powaga, Nikola Rogińska, Zuzanna Wielgus, Joachim Iwanowaski, Karol Lender, Maciej Pędzich, Jakub Sieńko - II miejsce 

STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla klas 2-3 - konkurs plastyczny - wyróżnienia: Stanisław Leniec, Aleksandra Trypucka, Patrycja Kozak, Aleksandra Wiaterek, Magdalena Jurewicz, Izabela Ławrywianiec, Nikola Rogińska

VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo” - Prace nagrodzone: Oliwia Pawłowska Eliam Lewkowicz, Artur Lizak, Patrycja Kozak, Wiktoria Strzelczyk, Amelia Kwiatkowska, Aleksandra Trypucka, Adam Chodak, Patrycja Ściechowska, Jakub Sieńko, Miłosz Pomalejko, Bartosz Klimowicz, AnnaŻółtowska
 

2014/2015

XII WOJEWÓDZKI KONKURS GAZETEK SZKOLNYCH dla szkół podstawowych – II MIEJSCE

VI WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD WOKLANY KOMU PIOSENKĘ - Zuzanna Wielgus

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY Nad Światem Cicha Noc - zespół Jedyneczki w składzie: Paulina Prokop, Oliwia Korzeniewska, Sandra Pałasz, Laura Zaburko, Norbert Świderski, Karolina Zagroba, Aleksandra Zapadka, Katarzyna Opala

IV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - Zuzanna Wielgus, zespół Mini Jedyneczki, zespół Jedyneczki

IV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - Zuzanna Wielgus, Maria Lender, zespół Mini Jedyneczki w składzie: Joachim Iwanowski, Maja Karanowska, Lidia Korzeniewska, Karol Lender, Izabela Ławrywianiec, Maciej Pędzich, Sandra Powaga, Nikola Rogińska, Jakub Sieńko, Zuzanna Wielgus; zespół Jedyneczki w składzie:  Oliwia Korzeniewska, Maria Lender, Lena Łabieniec, Dominik Marszałek, Katarzyna Opala, Sandra Pałasz, Paulina Prokop, Norbert Świderski, Szymon Wąsiewicz, Laura Zaburko, Karolina Zagroba, Karolina Żyźniewska

III REGIONALNY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ Śpiewający Kormoran - Zuzanna Wielgus, Paulina Prokop
KONKURS TESCO KULINARNI ODKRYWCY - Dawid Marciniak i Bartosz Kisły za film (Nie)winny chips zajęli V miejsce w województwie
XXXIII KONKURS RECYTATORSKI Spotkania z poezją - Wiktor Smosarski, Maria Lender
 

2013/2014

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI Ptasie Sprawy – Julia Krzywicka

XXII WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI Spotkania z poezją - Kamil Dymidziuk

II REGIONALNY KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ Śpiewający Kormoran – Zuzanna Wielgus, Karol Lender, Paulina Prokop, Maria Lender

XI WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY Talent 2014 - zespół Jedyneczki w składzie: Oliwia Korzeniewska, Łukasz Kuhn, Maria Lender, Lena Łabieniec, Dawid Marciniak, Patrycja Matuszewska, Katarzyna Opala, Sandra Pałasz, Paulina Prokop, Norbert Świderski, Konrad Tomaszczenik, Szymon Wąsiewicz, Karolina Zagroba, Aleksandra Zapadka, Karolina Żyźniewska

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY Nad Światem Cicha Noc - zespół Jedyneczki w składzie: Oliwia Korzeniewska, Stanisław Nowicki, Katarzyna Opala, Paulina Prokop, Konrad Tomaszczenik, Laura Zaburko, Karolina Zagroba i Aleksandra Zapadka

III WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - zespół Jedyneczki w składzie: Oliwia Korzeniewska, Lena Łabieniec, Karolina Zagroba, Laura Zaburko, Sandra Pałasz, Aleksandra Zapadka, Konrad Tomaszczenik, Stanisław Nowicki, Jan Balik, solistka Maria Lender

III WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - zespół Jedyneczki w składzie: Oliwia Korzeniewska, Łukasz Kuhn, Maria Lender, Patrycja Matuszewska,Stanisław Nowicki, Katarzyna Opala, Sandra Pałasz, Paulina Prokop, Konrad Tomszczenik, Laura Zaburko, Karolina Zagroba, Aleksandra Zapadka, solistka Maria Lender

 

2012/2013

MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY Litwa, Polska, Rosja - sąsiedzi, partnerzy i przyjaciele - Norbert Świderski, Miłosz Piechna, Klaudia Krysiak, Nikola Serwin, Mateusz Pająk

XXXI WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI Spotkania z poezją - Michalina Leonowicz

IV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD WOKALNY Komu piosenkę - Norbert Świderski

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY NAD ŚWIATEM CICHA NOC - Maria Lender

I OGÓLNOPOLSKI OTWARTY KONKURS WOKALNY O GWIAZDO BETLEJEMSKA - Maria Lender

II WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - Maria Lender, zespół Jedyneczki w składzie: Jan Balik, Łukasz Kuhn, Norbert Świderski, Dawid Marciniak, Laura Zaburko, Paulina Prokop, Oliwia Korzeniewska, Karolina Żyźniewska, Daria Stadnik

REGIONALNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I WOJSKOWEJ - Maria Lender, zespół Zgrane Dzieciaki w składzie: Konrad Karanowski, Maria Lender, Adam Linowski, Jakub Opala, Kamil Wielgus, Łukasz Zając

XXXVII WOJEWÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ im. Marii Zientary Malewskiej - Konrad Karanowski

X WOJEWÓDZKI KONKURS GAZETEK SZKOLNYCH dla szkół podstawowych – III miejsce w kategorii klas 1-3, III miejsce w kategorii klas 4-6
III WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY Dbam o swoje bezpieczeństwo – Oliwia Tylutka [LAUREATKA]
 

2011/2012

STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla klas 2-3 - konkurs plastyczny - wyróżnienia: Martyna Borzuchowska, Martyna Panasiuk, Zofia Kwasiborska, Wiktoria Makulus

IV WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY MAZURSKI SŁOWIK – Maria Lender

XI WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ - Maria Lender

III WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD WOKALNY Komu piosenkę - Maria Lender

VIII WARMIŃSKO-MAZURSKI KONKURS MUZYCZNY O GWIAZDO BETLEJEMSKA - zespół Zgrane Dzieciaki

I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - Maria Lender

XVI REGIONALNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I WOJSKOWEJ - Maria Lender

XXXVI WOJEWÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ im. Marii Zientary Malewskiej - Konrad Karanowski

IX WOJEWÓDZKI KONKURS GAZETEK SZKOLNYCH dla szkół podstawowych – WYRÓŻNIENIE

 

2010/2011

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI O złote pióro - Karolina Tytko

X WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ - Maria Lender, zespół Zgrane dzieciaki

II WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD WOKALNY Komu piosenkę - Maria Lender, Michalina Leonowicz

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY MAZURSKI JESIENNY PEJZAŻ - Paulina Prokop

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY Dbam o swoje bezpieczeństwo - Kacper Sulimowicz

VIII WARMIŃSKO-MAZURSKI KONKURS MUZYCZNY O GWIAZDO BETLEJEMSKA - zespół Zgrane dzieciaki

XXXV WOJEWÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ im. Marii Zientary Malewskiej - Konrad Karanowski

XVIII REGIONALNY FESTIWAL PIOSENKI HARCERSKIEJ, ZUCHOWEJ I TURYSTYCZNEJ - Maria Lender

 

2009/2010

XXXIV WOJEWÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ im. Marii Zientary Malewskiej - Konrad Karanowski

VII WARMIŃSKO-MAZURSKI KONKURS MUZYCZNY O GWIAZDO BETLEJEMSKA  -  zespół To My

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD WOKALNY Komu piosenkę - Maria Lender

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI Mój las - las w naszym życiu - kategoria literacka: Natalia Gwiazda, Katarzyna Wójcik; kategoria plastyczna: Magda Stasiuk

Konkurs Plastyczny NA LIŚCIACH MALOWANE - Aleksandra Wróblewska

 

2008/2009 

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół To My

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW WOKALNYCH Komu Piosenkę - zespół To My

II WOJEWÓDZKIE SPOTKANIA Z KOLĘDĄ I JASEŁKAMI - zespół To My

 

2007/2008

XXVI WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI Spotkania z poezją - Bartosz Koczela

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI OLSZTYŃSKA PRZYGODA KOZIOŁKA MATOŁKA - Adam Kuźma

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW WOKALNYCH Komu Piosenkę - zespół To My

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół To My

 

2006/2007

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI Pudełko moich marzeń – kategoria proza: Julita Chapko; kategoria poezja: Julita Chapko

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI Bez granic - Julita Chapko, Paulina Kozłowska

WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI Bella Canzone – Julita Chapko

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW WOKALNYCH Komu Piosenkę – zespół Szalone Małolaty

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół Szalone Małolaty

 

2005/2006

XXIV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI Spotkania z poezją - Marta Pajewska, Marta Bąk

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI Bez granic - Aleksandra Nagiewicz, Marta Pajewska
MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół Szalone Małolaty

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY - Zuzanna Pruszyńska

 

2004/2005

XXIII WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI Spotaknia z poezją - Julita Chapko, Marta Bąk

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI Pieśń słów - Julita Chapko, Marta Pajewska, Monika Pomalejko, Magdalena Wojtkiewicz

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI Pan Andersen i ja - Karolina Kulesza

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH Staś w Olsztynie - zespół Szalone Małolaty

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Pamiętajmy o Osieckiej - zespół Szalone Małolaty

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół Szalone Małolaty

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ - Julita Chapko, zespół Szalone Małolaty

 

2003/2004

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół Szalone Małolaty
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Pamiętajmy o Osieckiej - zespół Szalone Małolaty

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ - Julita Chapko, Marta Pajewska, zespół Szalone Małolaty
 

2002/2003

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół Szaja

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ - zespół Szalone Małolaty, Magda Kuśmierczuk, Marta Pajewska, Julita Chapko

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY - Natalia Kołodziej

 

2001/2002

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI Spotkanie z twórczością Marii Zientary-Malewskiej - Monika Gacioch

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI - Sylwia Latek

DEKANALNY PRZEGLĄD SCENY RELIGIJNEJ HUBERTUSY - zespół Szaja

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH Staś w Olsztynie - zespół Szaja, zespół Arka

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIOSENNYCH WIDOWISK OBRZĘDOWYCH - zespół Szaja, zespół Przyjaciele

MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD WIDOWISK KOLĘDNICZYCH HERODY - zespół Szaja

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ - Magda Kuśmierczyk, Joanna Wąsik, Justyna Kliszewicz, Aleksandra Kudraj, duet: Paulina Krupienik i Dominik Opaliński

 

2000/2001

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI Spotkanie z twórczością Marii Zientary-Malewskiej - Agnieszka Wąsik

 

1999/2000

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - Magdalena Banach, Małgorzata Szymborska

 

1998/1999

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - Iwona Darowska

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI O Różę Małego Księcia - Karolina Wanago, Aleksandra Bobowska

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY - Apolonia Bronakowska

 

1997/1998

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - Aleksandra Bobowska, Apolonia Bronakowska

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI O Różę Małego Księcia - Bartosz Baranowski

 

1996/1997 

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - Apolonia Bronakowska

 

1995/1996 

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - Apolonia Bronakowska, Beata Wiśniewska

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY - Monika Szymańska

 

1994/1995

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI - Apolonia Bronakowska

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TEATRALNYCH Złota Rybka - zespół Spadkobiercy Emmy H

 

1993/1994

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI - Piotr Witkowski
 

1992/1993

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI O Różę Małego Księcia - Marta Radziwonik
 

1991/1992

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TEATRALNYCH Złota Rybka - zespół Spadkobiercy Emmy H

 

1990/1991 

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TEATRALNYCH Złota Rybka – zespół Spadkobiercy Emmy H

 

1989/1990

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TEATRALNYCH Złota Rybka – zespół Spadkobiercy Emmy H
 

 
« Wstecz

 

 

 

PLAN LEKCJI

2017/2018

1 8.00 - 8.45
2 8.55 - 9.40
3 9.50 - 10.35
4 10.45 - 11.30
5 11.40 - 12.25
 

przerwa obiadowa

6 12.40 - 13.25
 

przerwa obiadowa

7 13.45 - 14.30
8 14.35 - 15.20
9 15.25 - 16.10

SPRAWDŹ AKTUALNY JADŁOSPIS

NASZEJ STOŁÓWKI