LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT KLAS PIĄTYCH

24.02.2018, 09:33, redakcja

W dniu 20.02.2018r. został rozegrany w ,,Hali Mistrzów” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie międzyszkolny turniej ,,trójek siatkarskich” dziewcząt klas piątych.

W turnieju wzięło udział 5 zespołów reprezentujących kętrzyńskie szkoły podstawowe. Mecze zostały rozegrane w systemie ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze zawodniczki, które w zawodach zajęły II miejsce. Turniej odbywał się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze a wszystkie uczestniczki tej imprezy otrzymały okolicznościowe dyplomy i medale za zajęcie pierwszych trzech miejsc oraz za udział w turnieju.
Szkołę naszą reprezentowały: Anna Żółtowska, Roksana Wależak, Ewa Biełaga, Wiktoria Sławecka, Karolina Zając, Wiktoria Zalewska, Nikola Rogińska
Wszystkim uczestniczkom turnieju gratulujemy osiągniętych wyników.
Poprzez stronę internetową naszej szkoły chciałbym serdecznie podziękować Pani Judycie Radziwon nauczycielce wychowania fizycznego SP nr 4 w Kętrzynie za bardzo sprawne i profesjonalne zorganizowanie tego właśnie turnieju. Podziękowania należą się także dziewczętom z Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie, które zawsze pomagają nam w sędziowaniu meczy siatkarskich w organizowanych imprezach miejskich.

Ze sportowym pozdrowieniem: Marek Powolny