SUKCESY SPORTOWE

17.05.2011, 11:55, redakcja

Zdobywają także czołowe miejsca w zawodach i turniejach sportowych.


2016/2017

Drużyna w składzie: Kornelia Kułak, Dominika Szubstarska, Wiktor Dwulat i Michał Warkowski wzięła udział w OOGÓLOPOLSKICH MISTRZOSTWACH w SZACHACH DRUŻYNOWO Szkół Podstawowych w Pokrzywnej. Michał Warkowski zdobył tytuł I wicemistrza szachownicy 3

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZKIE W SZACHACH DRUŻYNOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - III miejsce: Kornelia Kułak, Bartłomiej Podbielski, Michał Warkowski, Wiktor Dwulat

 

2015/2016

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH - I miejsce - Michał Warkowski 

 

2014/2015

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - III miejsce: Jakub Żółkiewski (kapitan), Kornelia Kułak, Mateusz Kułak, Grzegorz Koczela, Michał Warkowski
Uczniowie: Jakub Żółkiewski, Grzegorz Koczela, Mateusz Kułak, Kornelia Kułak i Dominika Szubstarska reprezentowali województwo warmińsko-mazurskie w OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH, które odbyły się w Ustroniu w dniach 11-14 maja 2015 r. Jakub Żółkiewski zajął indywidualnie II miejsce w turnieju na 146 startujących zawodników oraz I miejsce na drugiej szachownicy z kompletem punktów - 11. 

WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE TURNIEJU Orlik Volleymania dla dzieci szkół podstawowych – w półfinale nasi siatkarze zajęli III miejsce.

DRUŻYNOWE WOJEWÓDZKIE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM - reprezentantki: Aniela Żukowska i Aleksandra Jakubiuk zajęły II miejsce

Aniela Żukowska zdobyła w plebiscycie tytuł NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA KĘTRZYNA ROKU 2014

 

2013/2014

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - I miejsce: Jakub Żółkiewski, Grzegorz Koczela, Kornelia Kułak, Mateusz Kułak, Szymon Opoka
Uczniowie reprezentowali województwo warmińsko-mazurskie w OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH, które odbyły się w Szklarskiej Porębie w dniach 23-26 maja 2014 r.
 

2012/2013

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - I miejsce: Jakub Żółkiewski, Grzegorz Koczela, Kornelia Kułak, Mateusz Kułak, Szymon Opoka

Uczniowie reprezentowali województwo warmińsko-mazurskie w OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH, które odbyły się w Solinie w dniach 12-15 maja 2013 r.

FINAŁ WOJEWÓDZKI Szkolnego Związku Sportowego w piłce siatkowej chłopców ,,trójki” - I miejsce - drużyna w składzie: Wiktor Ulkowski, Jakub Gabryszak, Kamil Skabara, Patryk Czapliński, Patryk Siedlecki, Mateusz Nowicki, Jakub Ruszczyk i Paweł Mika

WOJEWÓDZKI TURNIEJ FINAŁOWY w Mini Siatkówce Chłopców o Puchar Kinder+Sport 2013 - I miejsce - Wiktor Ulkowski, Jakub Gabryszak, Patryk Czapliński, Mateusz Nowicki oraz Kamil Skabara; III miejsce - Jakub Ruszczyk, Patryk Siedlecki, Adrian Jakubowski, Paweł Mika i Szymon Zalewski.

 

2011/2012

FINAŁ WOJEWÓDZKI Szkolnego Związku Sportowego w piłce siatkowej chłopców ,,trójki” - I miejsce - drużyna w składzie: Wiktor Ulkowski, Jakub Gabryszak, Kamil Skabara, Patryk Czapliński, Patryk Siedlecki, Mateusz Nowicki, Jakub Ruszczyk i Paweł Mika

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU w Mini Siatkówce Chłopców o Puchar Kinder+Sport 2012 - III miejsce - Wiktor Ulkowski, Jakub Gabryszak, Patryk Czapliński oraz Kamil Skabara.

IV WOJEWÓDZKI TURNIEJ ELIMINACYJNY w Mini Siatkówce Chłopców o Puchar Kinder+ Sport 2012 I miejsce - Wiktor Ulkowski, Kamil Skabara, Patryk Czapliński, Jakub Gabryszak; III miejsce - Mateusz Nowicki, Patryk Siedlecki, Jakub Ruszczyk i Paweł Mika.
IV WOJEWÓDZKI TURNIEJ ELIMINACYJNY w Mini Siatkówce Chłopców o Puchar Kinder+ Sport 2012 - II miejsce - Mateusz Nowicki, Jakub Ruszczyk, Patryk Siedlecki i Paweł Mika.

LIGA SZKOLNA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH - IV miejsce: Karolina Obolewicz, Szymon Opoka, Jakub Żółkiewski, Bartosz Trypucki, Jakub Kocięcki, Grzegorz Koczela, Mateusz Kułak, Tomasz Sidor
 

2010/2011

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej „2” Chłopców - I miejsce drużyna w składzie: Wiktor Ulkowski, Jakub Gabryszak, Kamil Skabara, Patryk Czapliński, Mateusz Nowicki, Jakub Ruszczyk

MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH CHŁOPCÓW W EŁKU - I miejsce - Wiktor Ulkowski i Jakub Gabryszak, II miejsce - Patryk Czapliński i  Kamil Skabara.

Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce Chłopców o Puchar Kinder+ Sport 2011 - I miejsce - Wiktor Ulkowski i Jakub Gabryszak

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - IV miejsce drużyna w składzie: Piotr Obolewicz - kapitan zespołu, Karolina Obolewicz, Szymon Opoka, Jakub Żółkiewski

 

2004/2005

Drużyna siatkówki w kategorii „trójek” chłopców zdobyła I miejsce w województwie - zespół w składzie: J. Szerszeń, K. Piłat, D. Piórkowski, M. Nowik, B. Kurzątkowski, A.Lemanek, M. Wasilewski, D. Jastrząb

W mini piłce siatkowej w kategorii „chłopcy klasy V” - I miejsce w województwie

 

2003/2004

Drużyna siatkówki w kategorii „dwójek” chłopców zdobyła I miejsce w województwie.
 

2003

W mini piłce siatkowej w kategorii „chłopcy klasy V” - II miejsce w województwie

 

2001/2002

Drużyna siatkówki w kategorii „trójek” chłopców zdobyła I miejsce w województwie.

Drużyna siatkarzy „szóstki” zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Ostródzie.

W mini piłce siatkowej w kategorii „chłopcy klasy V” -  III miejsce w województwie - zespół w składzie: T. Powolny, P. Dudziński, M. Koszczyc, M. Ciunowicz, K. Syrzysko

 

1995

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - II miejsce

 

1994

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ - IV miejsce

 

1993

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁKĘ RĘCZNĄ dziewcząt - I miejsce

 

1992

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ w Gdyni - VII miejsce

 

1989

WOJEWÓDZKI FINAŁ TENISA STOŁOWEGO dziewcząt i chłopców - III miejsce

 

1988

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE triumfował w biegu na 2000 m. Zbigniew Mesjasz. Czołowymi lekkoatletami byli A. Banaszczyk i Z. Mesjasz.
 

1978

Koszykarze zajęli IV miejsce w strefowych mistrzostwach Polski w Ciechanowie.
Piłkarze ręczni w strefowych Mistrzostwach Polski w Ostrołęce zajęli V miejsce – za najlepszego bramkarza uznano Piotra Krupskiego

 

1977

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ - I miejsce - zespół w składzie: D. Mongard, S. Cembor, D. Cieślak, A. Donasewicz, J. Warno, M. Kosior, J. Telejko, W. Dragun, W. Szuksztul, M. Zając.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM dziewcząt i chłopców - II i III miejsce

Sukcesy odnosili także koszykarze i piłkarze ręczni, zwyciężając w Mistrzostwach Województwa w kategorii chłopców młodszych.

 

1975/1976

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNEGO - IV miejsce

 
« Wstecz

 

 

PLAN LEKCJI

2017/2018

1 8.00 - 8.45
2 8.55 - 9.40
3 9.50 - 10.35
4 10.45 - 11.30
5 11.40 - 12.25
 

przerwa obiadowa

6 12.40 - 13.25
 

przerwa obiadowa

7 13.45 - 14.30
8 14.35 - 15.20
9 15.25 - 16.10

SPRAWDŹ AKTUALNY JADŁOSPIS

NASZEJ STOŁÓWKI

 

BEZPIECZNA +